Vinç Servis, Yedek Parça ve Modernizasyon

ÇÖZÜM ORTAĞIDELFİN VİNÇ SERVİSİ, müşterilere baştan sona çözümler sunabilmek için üstün hizmet kalitesi çerçevesinde stratejik ortaklıklar kurmuştur.

INSPECCO & DELFİN kurumsal çözüm ortaklığı kapsamında kapsamında kaldırma ve Taşıma ekipmanlarının periyodik kontrolü, İş Güvenliği Ölçümleri, eğitim servisler konusunda çözümler geliştirmektedir.

INSPECCO & DELFİN Kurumsal çözüm ortaklığı kapsamında aşağıda yer alan servis ve bu servisler üzerinden geliştirilen çözümler yer almaktadır.

Kaldırma ve Taşıma ekipmanlarının periyodik kontrolü
Asansörlerin periyodik kontrolü
Elektriksel güvenlik ölçümleri
İş güvenliği ölçümleri

Kaldırma& iletme makinaları periyodik kontrolü

Kaldırma Makineleri ve araçları her çalışmaya başlamadan önce, operatörleri tarafından kontrol edilecek ve çelik halatla, zincirler, kancalar, sapanlar, kasnaklar, frenler ve otomatik durdurucular yetkili teknik bir eleman tarafından yılda bütünüyle kontrol edilecek ve bir kontrol belgesi düzenlenerek iş yerindeki özel dosyasında saklanacaktır. Kaldırma makineleri işletme ağırlığının en az 1,25 katını etkili ve güvenli bir şekilde kaldıracak ve askıda tutabilecek güçte olacak ve bunların bu yüke dayanıklı ve yeterli yük frenleri bulunacaktır.
(iş ekipmanlarının kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliği 28628/25.04.2013)

İşletmelerde bulunan her tip kaldırma makinası

Tavan vinçleri, Ceraskal, Portal vinç, Gantry vinç, Mobil vinç, Forklift

Kaldırma ekipmanları:

Halat, Kanca, Sapan, Karabina, Spreader, Mapa

Kurt ağzı sahalarda veya işletmelerde çalışan ekipmanların durum tespiti – raporlanması ve belgelendirilmesi hizmetleri Türkiye’de ve dünya da geçerliği olan CE direktifleri; EN standartları ve yerel işçi sağlığı ve İş Güvenliği yönetmelikleri kapsamında verilmektedir.

İstanbul’da kurulan INSPECCO BELGENDİRME ve GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından TS EN ISO/EC 17020 A tipi muayene, TS EN ISO/IEC 17024 Personel Belgelendirme ve TS en ISO/IEC 17021 Kalite Yönetim Sistemleri konularında akredite edilmektedir.

INSPECCO konusunda uzmanlaşmış, tecrübeli 100’ü aşkın personeli hem yurt içi hem yurt dışı operasyonlarınızda akreditasyon kapsamları dahilinde sizlere katma değer yaratacak hizmetler sunmaya devam ediyor.

CE belgelendirmeleri ile ilgili taleplerinizde Makine Basınçlı kaplar direktifinde Atanmış Kuruluş ‘Notified Body’ olarak 2459 numaralı belge ile INSPECCO siz değerli müşterilerine ürün belgelendirmelerinizde hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

INSPECCO, 2012 yılından bu yana Avrupa’da Almanya – Hollanda – Fransa- İspanya – İtalya – Polonya, Asya’da; Çin – Endonezya Singapur ve Taiwan’da gözetim belgelendirme hizmetleri ile hızlı kaliteli çözümler üreterek müşterilerinde sürdürülebilir avantajlar yaratmayı hedeflemektedir.

INSPECCO TSE ile imzaladığı Global Çözüm Ortaklığı anlaşması ile Avrupa ve Uzakdoğu’dan yapacağınız ithalatlarda TSE adına gözetim, denetim ve belgelendirme hizmetleri ile sizlere bu servisleri vermektedir.

INSPECCO, Mesleki Yeterlilik Kurumu – MYK kapsamında Temmuz 2013 tarihi itibari ile akredite Kaynakçı Personel Belgelendirme alanında sayılı firmalar arasında yerini almıştır.

 

Web Tasarım - Global Medya