Vinç Servis, Yedek Parça ve Modernizasyon

VİNÇ YÜRÜME YOLU MODERNİZASYONU

DELFİN VİNÇ SERVİSİ

Tecrübesi ile mevcut sistemlerdeki problemlerinizi çözümlemeye veya yeni sistemlerin kurulmasında size her türlü yardım ve tavsiyeye hazırdır.

Ray bağlama sisteminde zaman içinde ortaya çıkabilecek herhangi bir hata üretimin uzun süre durmasına, yüksek bakım, onarım ve üretim maliyetlerine yol açmaktadır. Bu nedenle yatırımın ilk aşamasında doğru bir ray bağlama sistemi seçilmesindeki önem bir hayli fazladır.

KRAPOLU SİSTEMİN AVANTAJLARI

Krapolar özellikle yumuşak bağlama ray sistemleri için dizayn edilmiş olup yastıklı veya yastıksız olarak kullanılabilmektedir. Yanal yüklere karşı esneklik beraberinde yüksek mukavemet, vinç yürüme yolu için en ideal durumdur. Hareketli raylar, ray ve kirişler arasındaki toleranslara imkan verir. Ray altında kullanılan yastık tam teması sağlar, bu sayede aşınma ve vibrasyon en alt seviyeye indirilir. Vinç ray sisteminin bakımını ve üretim aksamasını minimize eder.

KANALLI NEOPREN PAD (İZOLATÖR)

Kanallı neopren pad’leri ,yüksek frekanslı titreşim, gürültü ve şok emici olarak tasarlanmıştır. Tek yivli veya çift yivli kaburga tasarımı ile ortamda oluşan yanal ve dikey sarsıntıyı en aza indirir.

Neopren izolatörler ,yağ,su ve korozyona dayanıklı (neopren) elastomerden imal edilir. Ağır taşıma uygulamalarında yaprak çelik takviyesi uygulanır.

Web Tasarım - Global Medya